Küçük Yatak Odaları

 

turkuaz yatak odasıKüçük yatak odaları için farklı dekorasyon fikirleri: Küçük odalarda mekanı en faydalı şekilde kullanmak önemli. Burada yatak başına uygulanan küçük set hem dekoratif objeler için yer kazandırmış, hem de odaya derinlik vermiş.

küçük yatak odası dekorasyon fikirleriKüçük odalarda büyük ölçülü yataklardan ziyade küçük ölçülü yatakları tercih edin. Yatağın hemen ayak ucuna yerleştirilen çalışma masası fazla yer kaybetmeden, bir de çalışma alanı kazanılmasını sağlamış.

küçük yatak odası modelleri

Yatak başının olduğu duvar kağıtla kaplanarak odaya derinlik verilmiş. Yatak başınıza bir komodin sığdıracak yeriniz yoksa kendi ölçülerinize uygun bir cam kestirerek kendi komodininizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Cam önüne de raflar yaptırılarak buradaki mekandan da faydalanılmış.

küçük yatak odası dekorasyonuBuradaki büyük pencere adeta yatak başı gibi kullanılmış, hem pencereden dolayı yer kaybedilmemiş. Hem de odaya dışarıdan doğal bir ışık kazandırılmış.

pembe yatak odası

Küçük odalarda beyaz ve açık tonda renkler tercih edin. Fazla eşyalarınızdan mümkün olduğunca kurtulun.

yatak odası dekorasyonuKüçük odalarda şatafatlı perdelerden kaçının. Onun yerine fazla kabarık olmayan daha hafif kumaşlardan perdeler tercih edin.

yatak odası modelleriYatak başı aynı zamanda yanlarda komodin olarak da devam ediyor. Küçük odalarda size yer kazandırabilecek kullanışlı bir model.

romantik-beyaz yatak odasıDuvarları etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Küçük raflar ya da askılıklar odada eşyalarınız için fazladan yer kazandıracaktır.

rbeyaz yatak odası

Romantik, hoş bir yatak odası daha.

romantik yatak odasıBüyük ve ağır mobilyalardansa açık renk ve ışığı geçiren hafif mobilyaları tercih edin.

modern yatak odasıKomodinin üzerinde fazla yer tutmaması açısından tavandan aydınlatma tercih edebilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !